Loading ...
1960'dan günümüze Göçmenler Group
Online Teklif

Hakkımızda

GÖÇMENLER GROUP; Kurulduğu yıldan itibaren inşaat demiri kesme, bükme ve hafif inşaat makineleri sektöründe farklı çizgisi ile hem AR-GE çalışmaları hem de ürün çeşitlendirmesi ve kalitesi ile hızla büyüyerek pazarda lider konumuna ulaşmıştır. Ankara Bölge Müdürlüğü ve İstanbul Şubeleri ile 50 yılı aşkın bir süredir ürettiği inşaat demiri kesme, bükme ve hafif inşaat makineleriyle 5 kıta 56 ülkede müşterilerine satış ve servis hizmeti vermektedir.

GÖÇMENLER GROUP, müşteri memnuniyeti odaklı anlayışı ile tüm bölge müdürlükleri ve bayilerinde servis hizmeti verme zorunluluğu getirmektedir. Üretimini ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi güvencesinde gerçekleştiren ve bu kalite hizmetini CE gibi kalite-güvence belgeleri ile genişleten GÖÇMENLER GROUP diğer yandan yoğun AR-GE çalışmaları ile ürün çeşidini sürekli olarak artırmaktadır.

İnşaat demiri kesme, inşaat demiri bükme, hafif inşaat makineleri sektörüne kaliteli, pratik ve ekonomik çözümler sunmakta olan firmamız, yüksek sorumluluk bilinciyle, deneyimli ve dinamik kadrosuyla, son teknoloji ile donanmış, yüksek hassasiyetli teknolojik üretim yapan fabrikasıyla siz müşterilerine hizmet vermektedir.

Bu anlayış ile GÖÇMENLER GROUP, inşaat demiri kesme, inşaat demiri bükme ve hafif iş makineleri sektörünün en yaygın servis ağına sahip firmasıdır. Çeşitli inşaatçı el aletlerinin üretim, satış, servis ve yedek parça hizmetlerini, 50 yılı aşkın sektör bilgisi ile müşterilerine sunarak, 56 ülkeye ihracat yaparak sektöründe dünya lideri olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

GÖÇMENLER GROUP, olarak temel felsefemiz, kaliteli ve kullanımı kolay ürünleri sizlerin hizmetine sunmaktır. Bu felsefe ile yola çıkarak, üretim aşamasında dünyaca kendini ispatlamış yedek parçalar kullanmaktayız. İnşaat demiri kesme ve inşaat demiri bükme makineleri, hasır demir bükme makineleri, kompaktör, perdah makineleri, silindir, inşaatçı el aletleri, opsiyonel el aletleri... gibi hafif inşaat makineleri imalatı ve satışı yapan firmamız %100 yerli sermaye ile kurulmuştur.GÖÇMENLER GROUP olarak, uzman kadromuzla ve profesyonel donanıma sahip teknik elemanlarımızla, Türkiye’nin her yanına teknik servis sağlamaktayız.Son teknoloji modern makinelerle, imalatın her aşamasında kalite kontrol yaparak, uzun yıllar sorunsuz kullanabileceğiniz ürünleri sizlerin hizmetine sunmaktayız.Teknolojinin tüm gelişen imkanlarını da üretim ve ar-ge aşamalarında kullanan GÖÇMENLER GROUP, geleceğin inşaat makinelerini tasarlamaktadır.

Bilgi Almak İçin Şimdi Arayın!